..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

NPC (Diablo I)Cain The Elder czeka na nas przy studni i wita tymi słowy: "Hello, my friend. Stay a while and listen..." Przede wszystkim identyfikuje przedmioty. Opłata za usługę wynosi 100 złociszów. I tu drobna uwaga. Przed operacją najlepiej zapisać grę, bo może się okazać, że identyfikowany przedmiot ma właściwości, które obniżą jego wartość (np.: odejmuje kilka punktów siły, czy zręczności). Czasem bardziej opłaca się sprzedać artefakt niezidentyfikowany niż zapłacić 100 złotych u Caina i opylić za 1 zeta u kowala. Czasem Cain zleca zadanie, za wykonanie którego w nagrodę dostajemy jakąś błyskotkę. Możemy ją zatrzymać, lub zamienić na gotówkę.

I tu przechodzimy do drugiej postaci NPC, równie ważnej, a mianowicie do kowala Griswolda. Griswold The Blackshmith basowym głosem powiada: "Well, what can I do for you?". Możemy się u niego zaopatrzyć w sprzęt potrzebny do walki bezpośredniej lub dystansowej. Dostaniemy więc zbroje, bronie, hełmy. Niepotrzebne rzeczy znalezione w podziemiach możemy sprzedać kowalowi. Za odpowiednią opłatą Griswold naprawi podniszczony w trakcie walki ekwipunek i podładuje kije maga, o ile nie będą one całkowicie pozbawione ładunków.

Adria The Witch czeka na progu swojej chaty za strumieniem na wschód od wsi: "I sense a soul in search of answers..." To osoba szczególnie przydatna dla magów, choć i zwykłemu barbarzyńcy czasem przyda się wizyta u niej. Handluje kijami magicznymi, zwojami czarów, księgami (bardzo przydatnymi do poprawiania umiejętności magicznych) oraz eliksirami. Można u niej również kupić flaszeczki zawierające niebieski płyn podnoszący poziom many. Daje zadanie do wykonania. Po znalezieniu w podziemiach księgi należy ją zanieść właśnie do Adrii, która zleca również odnalezienie tajemniczych grzybków.

Wirt The Peg-Leggend Boy to młodzieniec z drewnianą nogą, którego znajdziemy poza wsią, kiedy skierujemy swoje kroki na zachód a potem lekko ku północy. Czatuje za strumykiem niedaleko jaskiń i wabi nas "Pssst... over here...". Specjalizuje się w sprzedaży artefaktów, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Przed rozmową z nim warto zapisać grę, ponieważ chłopiec ów pobiera 100 złotych za pokazanie posiadanych nowinek technicznych bez względu na to, czy zdecydujemy się coś u niego kupić, czy nie.

Pepin the Healer wita nas pytaniem: "What ails you, my friend ?" Przemiły ten NPC przy każdej naszej wizycie odradza nam poziom życia. Można u niego kupić butelki z czerwonym płynem, leczącym nasze zmaltretowane ciosami potworów ciało. Jeśli przyjdzie nam grać w parze z innym graczem pamiętajmy, że to do niego właśnie należy się udać po Scroll of Ressurect, który przywraca życie martwemu towarzyszowi.

Ogden the Tavern Owner stoi na progu tawerny. "Greetings, good master. Welcome to the Tavern of the Rising Sun!", to słowa, które możemy od niego usłyszeć. Zleca naszej postaci wykonanie kilku zadań.

Gilian the Barmaid nie potrafi mówić nic innego, prócz: "Good day! How may I serv you?" Niestety pomimo moich usilnych prób porozmawiania z nią na inne tematy, nie chciała powiedzieć nic więcej.

Farnham the Drunk do powiedzenia ma jedynie: "ZzzzzzzzZZzzZZZ..." Stary pijaczyna, który gada od rzeczy. Spowodowane jest to strasznymi przeżyciami, jakich doświadczył w przeszłości.

Wounded Townsman leży w kałuży krwi tuż przy wejściu do katedry. Pojawia się tylko na początku gry gdy inicjujemy zdanie o Butcherze. Czasami zdarza się, że nie zostanie wygenerowany i tym samym nie otrzymujemy zlecenia na zabicie Butchera ("Aaa... Fresh meat!.."). Z nieszczęśnikiem tym można jedynie porozmawiać. Zaraz potem umiera.


Laurefin.
komentarz[19] |

Komentarze do "NPC (Diablo I)"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda
   Jaka jest Twoja ulubiona postać z Diablo II?
Amazonka
Barbarzyńca
Czarodziejka
Druid
Nekromanta
Paladyn
Zabójczyni
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Runy i Słowa ...
   Lokacje w Dia...
   Kamienie Szla...
   Poradnik pocz...
   Historia
   Potwory zwykł...
   Ekwipunki Kla...
   Zadania Aktu ...
   Kapliczki w D...
   Zadania Aktu ...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.046465 sek. pg: